ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Aktuális hírek

2022.05.30.

Álláshirdetés: gazdasági munkatárs

GAZDASÁGI MUNKATÁRSAT KERES A FÜGE ÉS A JURÁNYI HÁZ

Betöltendő munkakör: Gazdasági munkatárs
Munkavégzés jellege: határozatlan idejű, 8 órás, főállású munkakör
Munkaidő: hétköznapokon 10.00 – 18.00 óra között
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Jurányi utca 1-3., Jurányi Produkciós Közösségi
Inkubátorház

Főbb feladatok:
– A gazdasági ügyekért felelős vezető és a könyvelő munkájának támogatása, segítése
– A produkciókkal, projektekkel és működéssel kapcsolatos ki- és befizetések naprakész
ügyintézése, táblázatok kezelése
– Pályázatokhoz, elszámolásokhoz, kimutatásokhoz szükséges nyilvántartások, statisztikák
készítése
– Kapcsolattartás projektvezetőkkel, pénztárosokkal, jegypénztárosokkal

Elvárások:
– Büntetlen előélet
– Önálló, precíz munkavégzés
– Megbízhatóság
– Csapatmunkára való készség
– Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltésénél előnyt jelent, de nem elvárás:
– színházi tapasztalat
– gazdasági végzettség
– hasonló területen szerzett munkatapasztalat

A jelentkezést e-mailben, fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével a
juranyiallas@gmail.com címre kérjük.

Határidő: 2022. június 15.